Ландшафтний дизайн

Хотинська,43, Чернівці, Чернівецька обл. Додано: 09/05/2019 Номер оголошення: 8560

Опис роботи

Не вказано

Коли ми оточені прекрасними видами природи, в мальовничих і незвичайних місцях, приходить бажання забрати трохи цієї краси в свою обитель. І коли цю красу природи, витримуючи її цілісність, поєднують з озелененням і благоустроєм території і новітніми технологіями - це і є дуже якісний ландшафтний дизайн.Наша студія дизайну ознайомить і запропонує Вам послуги з проектування ландшафту та благоустрою території. Ми пропонуємо Вам різні комплектації дизайн проекту. Такі підходи дають можливість для розробки ландшафтного дизайну як еліт сегмента, так і конструювання більш доступного і бюджетного ландшафтного дизайну. Вартість і комплектацію Ви вибираєте самі.Спектр послуг, який пропонує наша студія дизайну, досить різноманітний: проектування ландшафтного дизайн проекту, фасадний дизайн, дизайн малих архітектурних форм (дизайн літньої кухні, дизайн забору і альтанки, озеленення та оздоблення території, дизайн та виготовлення ландшафтних композицій (альпінарії, рокарії, альпійські гірки).
Професійний і якісний ландшафтний дизайн проект сам по собі може бути в достатній мірі складним і не маючи особливих дизайнерських навичок і знань, як правило, дуже складно все не зіпсувати і зробити все без помилок.
При таких обставинах, краще довірити ландшафтний дизайн професіоналам своєї справи. І в підсумку Ви отримаєте присадибну територію, про яку Ви мріяли, із затишною альтанкою, стильними, красивими композиціями і доріжками. Наша команда завжди буде рада удосконалити Ваш будинок і ділянку, зробити їх більш красивими і затишними.
http://design-moskalenko.com.ua/landshaft

  Зв'язатися з продавцем

  Введіть слова:

  Коментарі

    
   Как продавать безопасно


   Інші оголошення автора Роман

   09/05/2019

   Дизайн інтерьра, квартир, будинків, офісів..

   Дизайн інтерьра, квартир, будинків, офісів..

   Будівництво / РемонтДоговірна

   09/05/2019

   Розпис по стіні

   Розпис по стіні

   Будівництво / РемонтДоговірна

   09/05/2019

   Мозаїка

   Мозаїка

   Будівництво / РемонтДоговірна

   09/05/2019

   Барельєф

   Барельєф

   Будівництво / РемонтДоговірна

   Ландшафтний дизайн

   Договірна
   0951054285
   Хотинська,43, Чернівці, Чернівецька обл.,

   Дата публікації: 09/05/2019

   Дата редагування: 09/05/2019

   Перегляди: 21

   Контакт Допомога Платні послуги Топ оголошення