Допомога

Про нас

DBO.com.ua - це Український портал приватних безкоштовних оголошень, створений для того, щоб зв'язувати продавців і покупців безпосередньо без посередників. На DBO.com.ua Ви зможете розмістити або знайти оголошення з перших рук в таких розділах, як Дитячий світ, Нерухомість, Транспорт, Робота, Тварини, для дому й саду, Електроніка, Послуги, Мода і стиль, Хобі, Відпочинок та спорт, Бізнес, Знайомства .

Наші користувачі - це люди, які вміють економити і прагнуть раціонально використовувати свій бюджет, не люблять переплачувати і прагнуть позбутися від непотрібних речей з вигодою для себе. На DBO.com.ua є товари будь-якої цінової категорії - від «народних» до брендових, при цьому вони будуть коштувати в кілька разів дешевше, ніж в будь-якому магазині. При цьому навіть людина, якій вперше підключили Інтернет, без будь-яких складнощів зможе знайти або розмістити оголошення в лічені хвилини!

 

Правила публікації оголошень

1. Правила складання заголовка

Заголовок оголошення повинен бути коротким, інформативним і привабливим найменуванням / описом вашого товару, послуги або пропозиції. Пам'ятайте: заголовок - це перше, на що звертає увагу потенційний покупець / клієнт! Постарайтеся зробити його точним і лаконічним (Рекомендовано Українською мовою).

 У заголовку заборонено:
заголовні букви у всіх або окремих словах (крім абревіатур);

 Правильно: Продам красиве плаття
 Заборонено: ПРОДАМ красиві сукні

 Правильно: Здам квартиру подобово
 Заборонено: ЗДАМ квартиру подобово
Контактна інформація (номер телефону, електронна адреса, адреса сайту);

 Правильно: Продам мобільний телефон
 Заборонено: Продам мобільний телефон, дзвоніть 222-22-22

 Правильно: Продам зимові шини
 Заборонено: Продам зимові шини, пишіть user@mail.ru

 Правильно: Дитячий одяг оптом
 Заборонено: Дитячий одяг оптом, заходіть на detskayaodezhdaopt.ua
буквені символи (* ^ @ <>), а також безліч оклику (!!!!!) або знаків питання (????);

Правильно: Нарощування волосся, якісно і недорого
 Заборонено: << @ ** Наращую волосся, недорого !!!!!!!! ** @ >>
набір повторюваних ключових слів і фраз. Пошукові системи можуть порахувати їх спамом і не проіндексувати, що виключить потрапляння вашого оголошення в результати пошуку;

 Правильно: Портрет на замовлення
 Заборонено: Замовити портрет. Портрет на замовлення Київ. Київ замовити портрет в Києві. Київ замовити портрет Київ. Київ Портрет по фотографії Київ. Київ портрет на замовлення в Києві. КИЇВ ЗАМОВИТИ ПОРТРЕТ в Арт Студії АКЦІЯ З нами завжди вигідно!

2. Вибір розділу / рубрики

Вибирайте розділ і рубрику, максимально відповідні змісту вашого оголошення - це збільшує його шанси бути знайденим як потенційними клієнтами, так і пошуковими системами.


Розміщення оголошення в невірний розділ / рубрику може призвести до його видалення або переміщенню в більш відповідний розділ / рубрику.

На DBO представлені наступні розділи:

«Дитячий світ» - спеціальний розділ для оголошень, присвячених продажу та обміну дитячих товарів від приватних осіб. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам краще зареєструватись як "Компанія".

«Мода і стиль» - розділ для публікації оголошень про продаж або обмін одягу, аксесуарів, модних і стильних речей і подарунків, товарів для краси і здоров'я від приватних осіб. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам  краще зареєструватись як "Компанія".

«Дім та сад» - розділ для публікації оголошень про товари, корисних у побуті, предметах інтер'єру, меблів, про будівельні товари та інструменти, про матеріали для садівництва від приватних осіб. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам  краще зареєструватись як "Компанія".

«Електроніка» - розділ, присвячений продажу всіх видів електроніки та побутової техніки від приватних осіб. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам  краще зареєструватись як "Компанія".

«Тварини» - розділ, де публікуються оголошення про продаж та обмін тварин, про спарення тварин і про товари по догляду за ними.

«Транспорт» - розділ для оголошень, присвячених продажу та обміну легкових автомобілів, автотранспорту та автозапчастин. А також для пропозиції послуг з ремонту, тюнингу, страхуванню автотранспорту послуг автомийки та інших послуг для вашого автомобіля. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам  краще зареєструватись як "Компанія".

«Нерухомість» - розділ для оголошень, присвячених продажу, оренди та обміну нерухомості.

«Послуги та Бізнес» - розділ, в якому публікуються оголошення з пропозиціями різного роду послуг, а також оголошення про продаж устаткування, сировини / матеріалів для бізнесу.

«Хобі, відпочинок і спорт» - розділ для оголошень, присвячених продажу товарів для відпочинку, хобі і спорту. Також на сторінках цього розділу можна знайти попутників, об'єднатися в музичну групу.

«Робота» - розділ для оголошень, присвячених вакансіям і пошуку роботи.

3. Ціна, Договірна, Зарплата

Вказівка ​​параметра Ціна в оголошенні обов'язково для рубрик, в яких передбачено даний параметр. Якщо ви хочете продати товар за договірною ціною, не вказуйте нічого.

Для рубрики Робота доступний параметр Зарплата від ... до .... Вказуйте коректні дані про зарплату, яку ви пропонуєте, у разі необхідності використовуйте параметр За результатами співбесіди.
4. Приватна особа, Компанія

 Якщо Ви продаєте особисті речі / предмети, власний автомобіль, об'єкт нерухомості, виберіть параметр Приватна особа (Власник для розділу Нерухомість).

 Якщо Ви посередник / ріелтер / брокер / агент з нерухомості; представник компанії, фірми, агентства, інтернет-магазину; приватний підприємець і розміщуєте бізнес-пропозицію, виберіть параметр Бізнес (Посередник для розділу Нерухомість). 

5. Телефон, ICQ, Skype

Не забувайте вказати Вашу контактну інформацію (телефон, ICQ, Skype) - це підвищить Ваші шанси на швидке й успішне завершення угоди.

Пам'ятайте, що вказівка ​​чужого номера телефону з метою доставляння незручності іншій людині, заборонено і призводить до блокування вашого облікового запису без права поновлення.

Телефон, ICQ, Skype необхідно вказувати у відповідному для нього поле. Вказівка ​​телефону, ICQ, Skype в заголовку або тексті оголошення заборонено.

6. Попит, Пропозиція

 Параметр Попит відключений у всіх розділах сайту, окрім розділу Робота. Якщо ви зацікавлені в якому-небудь товарі або послузі, рекомендуємо вам скористатися пошуком по сайту. Ви можете використовувати поле Пошук на головній сторінці сайту, вводячи необхідні ключові слова або здійснювати пошук в необхідній вам рубриці, використовуючи фільтри та / або ключові слова.

7. Опис

Опис повинен повністю відповідати заголовку пропонованого товару / послузі. Початкові 2-3 рядки тексту повинні бути найпривабливішою частиною Вашого оголошення, оскільки перше, що кидається в очі - це заголовок і перше речення тексту оголошення. Пишіть грамотно і уважно, не допускайте помилок, чітко формулюйте свою думку (Рекомендоано Українською мовою).

Не вказуйте в описі лише посилання, при переході на яку клієнт може прочитати про товар докладніше. Не всі користувачі мають час і бажання переходити за невідомим посиланням з метою прочитати більше про товар. Всі деталі, особливості, характеристики товару повинні бути вказані в описі.

Розміщення оголошень, повторюваних за змістом чи глузду, заборонено. Транслітерація - написання українських (російських) слів латинськими літерами - забороняється.

8. Посилання в описі

У тексті оголошень з параметром Приватна особа про продаж конкретного товару заборонено розміщення посилання на головну сторінку (або сторінку розділу) сайту, допускається зазначення посилання на даний товар / об'єкт. Авторам оголошень з посиланнями висилається сервісний лист для коригування або оголошення блокуються. Вказівка ​​будь-якого посилання в заголовку заборонено. Будь-які посилання на інші сайти безкоштовних оголошень (барахолки) заборонені.

9. Фото

Обов'язково додавайте фотографії до оголошення. Клієнт, який бачить якісне, чітке зображення товару, набагато більше зацікавиться Вашою пропозицією, ніж аналогічним, але без фото.

Фото, яке демонструє товар / послугу, має відповідати заголовку і тексту оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт.

Заборонено додавати фотографій поганої якості, на яких зображуваний предмет невиразний. Забороняється вказувати будь-яка контактна інформація на фото (посилання на сайт, e-mail, номер телефону, Skype, IСQ, ID в соцмережах, ID інших месенджерів і подібне).

Додавайте лише власні фотографії. Всі стокові фотографії, скопійовані з інтернету або відскановані з каталогів, тобто не мають відношення до реальної одиниці товару, що продається неприпустимі для оголошень з параметром Приватна особа в розділах:
Дитячий світ (у всіх рубриках),
Транспорт (крім рубрики Запчастини / аксесуари),
Будинку й саду (крім Канцтовари / витратні матеріали; Меблі / Меблі на замовлення; Продукти харчування / напої; Сад / город; Предмети інтер'єру; Будівництво / ремонт; Інструменти; Кімнатні рослини; Садовий інвентар; Господарський інвентар / побутова хімія; Інші товари для дому ),
Електроніка (крім Телефони / Аксесуари; Телефони / Сім-карти / тарифи / номера; Телефони / Ремонт / прошивка; Телефони / Інші телефони; Комп'ютери / Сервери; Комп'ютери / Аксесуари; Комп'ютери / Комплектуючі; Комп'ютери / Зовнішні накопичувачі; Комп'ютери / Витратні матеріали; Комп'ютери / Інший; Фото / відео / Аксесуари для фото / відеокамер; Фото / відео / Об'єктиви; Фото / відео / Штативи / моноподи; Фото / відео / Фотоспалахи; ТВ / відеотехніка / Аксесуари для тв / відеотехніки; ТВ / відеотехніка / Супутникове ТБ ; ТВ / відеотехніка / Інша тв / відеотехніка; Аудіотехніка / Інша аудіотехніка; Ігри та ігрові приставки / Ігри для приставок; Ігри та ігрові приставки / Ігри для РС; Ігри та ігрові приставки / Аксесуари; Ігри та ігрові приставки / Герої ігор; Ігри та ігрові приставки / Ремонт приставок; Кліматичне обладнання; Аксесуари та комплектуючі; Кліматичне обладнання; Аксесуари та комплектуючі),
Мода і стиль (крім Краса / Здоров'я; Подарунки; Одяг / Жіноча білизна / купальники; Одяг / Чоловіча білизна),
Хобі, відпочинок і спорт (CD / DVD / пластинки / касети; Квитки; Пошук попутників; Пошук груп / музикантів).

Будь-ласка, завантажуйте власні фотографії, для того, щоб оголошення успішно пройшло модерацію. Всі фотографії, які не відповідають вищеописаним правилам будуть видалені.

10. Регіон, місто

Вказуйте в оголошенні область і місто, які відповідають вашому місцезнаходженням. Якщо в списку немає вашого населеного пункту, необхідно вибрати найбільш близький по розташуванню. У полі адреса при необхідності вкажіть найменування населеного пункту, вулицю, район міста або станцію метро.
 

Розміщення дубльованих або схожих за змістом оголошень в одному або різних містах заборонено.

11. Контактна особа

Дане поле призначене для вказування вашого імені. Будь-яка інша контактна інформація (телефон, електронна адреса, Skype, ICQ) в даному полі заборонена.

12. Електронна адреса

 Ваша електронна адреса є користувальницьким логіном для входу в особистий обліковий запис Мої оголошення. На DBO можна створювати один обліковий запис від одного користувача.

Дубльовані облікові записи заборонені і блокуються модератором без права поновлення.

13. Дубльовані оголошення і перерозміщення оголошень

Розміщення і / або перерозміщення (видалення старого та розміщення нового оголошення) дубльованих або схожих за змістом оголошень в одному та / або різних регіонах / рубриках заборонено.

Порушення кожного з перерахованих вище пунктів Правил є підставою для видалення оголошення модератором (як тимчасове - з можливістю редагування, так і остаточне - без права відновлення).

По кожному віддаленне оголошенню користувач отримує сервісний автоматичний лист з описом (загальним або більш конкретним) причини тимчасового або остаточного видалення за електронною адресою, вказаною при розміщенні оголошення. Також, текст сервісного повідомлення з причиною видалення оголошення доступний в обліковому записі користувача.
Адміністрація DBO залишає за собою право на зміну та / або оновлення даних Правил в будь-який час.

Список заборонених товарів, послуг

Ознайомтеся, будь ласка, з переліком товарів і послуг, які не допускаються до публікації на сайті DBO.

Оголошення, в яких міститься інформація про товари / послуги з даного списку, видаляються модератором без права поновлення.

Якщо оголошення містить інформацію про товари / послуги, заборонених законодавством, обліковий запис користувача може бути заблоковано без попереднього попередження.
1. Продаж товарів і надання послуг, заборонені чинним законодавством. Товари, заборонені до продажу та / або вилучені з цивільного обороту.
2. Предмети, продавати які користувач не має права. Заборонено продаж товарів і надання послуг, за якими на адресу Адміністрації був направлений офіційний запит від правовласника ТМ.
3. Будь-яка зброя (комплектуючі та аксесуари до нього), крім антикварного. Якщо ніж не є холодною зброєю, вам необхідно прикріпити до оголошення сертифікат або висновок МВС, про те, що даний ніж не є холодною зброєю. Також вказати в описі оголошення ГОСТ, ТУ і призначення ножа, так, як це описано в сертифікаті.
4. Бойові транспортні засоби.
5. Спеціальні технічні засоби для зняття інформації з каналів зв'язку, інші засоби негласного отримання інформації (мікронавушники, брелки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинник-камера і подібне); предмети, пов'язані з діяльністю правоохоронних органів (радіоелектронні і спеціальні технічні засоби).
6. антирадари, радари-детектори, рамки-шторки, антипрослушка, антижучки і подібні технічні пристосування.
7. Засоби активного та пасивного захисту (електрошокери, газові балончики, газові пістолети, зброю з гумовими кулями, світлошумові ефекти, сигналізатори, гумові кийки, наручники), спецзасоби, що містять препарати сльозоточивої та дратівної дії, які відносяться до спеціальних засобів активної оборони, застосовуваним правоохоронними органами.
8. Митний конфіскат.
9. Медичні препарати, ветеринарні препарати, будь-які ліки, деякі біологічно активні добавки (ТМ Ліда, Далі, Міазомі, Баша; Тонгкат (Tongkat)), стероїди, анаболіки, віагра. Якщо ви продаєте БАДи, обов'язково вказуйте в тексті оголошення факт того, що препарат є біологічно активною добавкою.
10. Людські органи, донорські послуги (здам / куплю кров / сперму і подібне).
11. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.
12. Будь-які отрути, отруйні речовини.
13. Димові шашки, піротехніка.
14. Наркотичні, психотропні речовини та їх замінники, а також рослини та інгредієнти, використовувані для їх приготування. Галюциногенні рослини, гриби і похідні з них продукти.
15. Тварини і рослини, занесені до Червоної Книги. Оголошення про продаж тварин, вирощених в розплідниках, але включених в Міжнародну Червону книгу, має обов'язково містити: правильне і повне найменування тварини, назва розплідника та / або посилання на офіційний сайт розплідника. Без цих даних оголошення не допускається на сайт.
16. Програмне забезпечення.
17. Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.
18. Контрабандні товари та крадене майно.
19. Транспортні засоби, що знаходяться в розшуку; без документів.
20. Державні нагороди (нагороди про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні) - як продаж, так і покупка.
21. Віртуальні гроші, інструменти, програми, прилади та їх комплектуючі для заробітку або генерації віртуальних валют.
22. Іноземна валюта та / або інші валютні цінності (за винятком купівлі-продажу для нумізматичних цілей).
23. Підроблені грошові знаки та підроблені знаки поштової оплати.
24. Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.
25. Діючі (у тому числі з вичерпаним терміном дії) або мають силу державні посвідчення особи та документи будь-яких існуючих країн світу (паспорта, id-карти, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії і подібне), а також бланки цих документів.
26. Офіційні бланки, форми суворої звітності.
27. Готові дипломні, курсові, магістерські роботи.
28. Спамерські бази, товари та послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці.
29. Бази даних, що містять персональні дані.
30. Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.
31. Предмети і матеріали, продаж яких порушує авторські та / або суміжні права третіх осіб, права на товарні знаки або патенти.
32. Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, що посягають на честь, гідність та ділову репутацію громадян і юридичних осіб.
33. Алкогольні напої; табачні вироби; самогонні апарати; продукція, що містить етиловий спирт.
34. Продукти харчування з вичерпаним терміном придатності.
35. Шкури та вироби з шкур, роги, кінцівки й опудала рідкісних і які перебувають під загрозою зникнення, видів тварин.
36. Інформація про сумнівні фінансові послуги (наприклад, «Кредит за годину. Без застави та поручителів»).
37. Універсальні ключі (для вхідних дверей, для різних замків).
38. Предмети із зображенням нацистської символіки.
39. Ікла моржа, бивні слона і мамонта не в виробі, а також дорогоцінні метали (продаж, купівля), кольорові метали (продаж, купівля) і дорогоцінне каміння (продаж, купівля) не в виробі.
40. Пропозиції, товари / предмети, пов'язані з окультної тематикою (привороти, змови, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, екстрасенси і т.д.), а також література з даної тематики.
41. Інформація, єдиною метою якої є просування інших інтернет-ресурсів або інтернет-магазинів (немає товару / послуги та його опису; або перераховані всі товари, які продаються в даному магазині, наприклад: «Ми - інтернет-магазин побутової техніки, продаємо холодильники , праски, телевізори та ін. »).
42. Розміщення оголошень про рекламу оффлайн-магазинів.
43. Матеріали, які можуть використовуватися як наклеп на людину або групу людей. Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь у будь-яких аукціонах, лотереях і подібне.
44. ​​Анкетні дані або списки адрес електронної пошти.
45. Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції без оригінального програмного забезпечення.
46. Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, мережі і подібне), а також послуги з їх виготовлення.
47. Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype і подібне), адреси електронної пошти, акаунти соціальних мереж.
48. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.
49. Секс послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, еротичний масаж, боді масаж.
50. Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень і подібне).
51. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделями; пропозиції послуг свінгер-клубів; ескорт-послуги; дівчини-перекладачки в шлюбні агентства; збірка ручок на дому;
52. Інформація з пропозицією агентської діяльності (агент ПриватБанку), торгового представництва або будь-який інший діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистрибьюторів, пропозиції заробітку на фондових ринках, діяльності трейдера (Форекс-трейдинг, MMCIS і подібне).
53. Інформація з пропозицією франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу (Avon, Oriflame, Amway та подібні) крім розділу Бізнес.
54. Нерухомість: пропозиції від так званих «інформаційних» агентств. Зверніть увагу: чітка вказівка ​​інформації про агентство (назва компанії та контактні дані) є обов'язковою умовою для користувачів, що представляють агентство нерухомості. Якщо ця інформація не зазначена в оголошенні, Ваш обліковий запис може бути заблокована.
55. Пропозиції послуг з працевлаштування, згідно ЗУ «Про зайнятість населення». Допускаються тільки безкоштовні для здобувача пропозиції послуг посередників з працевлаштування в Україні. Всі пропозиції від посередників з працевлаштування закордоном повинні мати відповідну ліцензію, номер і серія якої вказуються в описі оголошенні.
56. Інформація про різнорідні особисті речі і предмети в одному оголошенні. Некоректно: «Продаю плаття і туфлі», «Продам телевізор і холодильник», «Продаю все, що на фото» і подібне. Допускається інформація про один предмет в одному окремому оголошенні або кілька предметів в одному оголошенні, коли всі вони продаються комплектом за загальну ціну.
57. Будь-які нові оголошення про знайомства, дружбу, легких відносинах.
58. Б / у білизна (бюстгальтери, труси, боді, панчохи, колготки).
59. Шпаргалки (годинник-шпаргалки, ручки-шпаргалки і подібне).
60. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.
61. Пропозиції послуг ручного та програмного розміщенні оголошень на будь-яких ресурсах.
62. Товари / послуги, що посягають на територіальну цілісність і недоторканність України.

Також заборонені оголошення, які не мають сенсу або містять наступне:
1. Будь-які предмети і послуги, що не відповідають основам правопорядку і моральності.
2. Пропаганду і / або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
3. Еротику, порнографію, в т.ч фото еротичного чи порнографічного змісту.
4. дискримінації за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
5. Ненормативну лексику, а також образливі вислови, в т.ч. расистського та релігійного спрямування.
6. Опис і / або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства та / або вимагання.
7. Інформацію, написану транслітом.
8. Інформацію, написану на будь якій іноземній мові, крім державної та російської (в окремих випадках англійська мова допускається).
9. Множинні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.

Зворотній зв'язок

Якщо у вас є питання, пропозиції та побажання про сайт, використовуйте, будь ласка, Форму для зв'язку з службою підтримки.

 

Зв'яжіться з нами


    Контакт Допомога Платні послуги Топ оголошення