Мозаїка

Хотинська,43, Чернівці, Чернівецька обл. Додано: 09/05/2019 Номер оголошення: 8558

Ексклюзивні картини з мозаїки ручної роботи від дизайн студії Романа Москаленко. Що ж являє собою будь-яка мозаїка - це композиція частинок, скомпонованих, як правило, на площині. Причому матеріали, з яких складається композиція, можуть бути різними: камені, смальта, плитка керамічна та інші. Відрізняються мозаїки одна об одну і за жанрами, тематикою тієї чи іншої композиції. Сьогодні, в століття розвитку інформаційних технологій, твори часто створюються за допомогою машин і комп'ютерів, що позбавляє його індивідуальності.
Наша дизайн студія розробила абсолютно новий спосіб створення композицій з мозаїки.Після нанесення частинок з кераміки майстра різними техніками тричі фарбують шов. Композиції дизайнери, як і саму викладка, розписують вручну розписують вручну, що надає роботі індивідуальність і ексклюзивність. Завдяки такій техніці на композиції дуже чітко видно кожна окрема деталь. Цей спосіб, що поєднує в собі елементи розпису і мозаїки, дозволяє максимально деталізувати всі елементи картини навіть невеликого розміру. Тому наші майстри створюють мозаїки, які прикрасять не тільки стіни великих будинків, але і не великі площини, наприклад, квартири і не великі композиції в барах, бутиках або ресторанах.
І незважаючи на багатовікову історію мозаїки коли правильно скласти композицію вона легко вписується в найсучасніші інтер'єри додаючи загадковість, об'єднуючи в собі багаторічну історію і сучасні технології.
http://design-moskalenko.com.ua/decoration

  Зв'язатися з продавцем

  Введіть слова:

  Коментарі

    
   Как продавать безопасно


   Інші оголошення автора Роман

   09/05/2019

   Дизайн інтерьра, квартир, будинків, офісів..

   Дизайн інтерьра, квартир, будинків, офісів..

   Будівництво / РемонтДоговірна

   09/05/2019

   Розпис по стіні

   Розпис по стіні

   Будівництво / РемонтДоговірна

   09/05/2019

   Барельєф

   Барельєф

   Будівництво / РемонтДоговірна

   Мозаїка

   Договірна
   0951054285
   Хотинська,43, Чернівці, Чернівецька обл.,

   Дата публікації: 09/05/2019

   Дата редагування: 09/05/2019

   Перегляди: 65

   Контакт Допомога Платні послуги Топ оголошення